2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, uzun yıllar boyunca “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları” konusunda çeşitli devlet hastanelerinde görev yapan Dr. Elif Pınar Çakır, 2018 yılı Haziran ayından itibaren hizmetlerini Adana Seyhan’da Günep Panorama İş Merkezi’nde kurduğu “Dr. Elif Pınar Çakır Kliniği“nde sürdürmektedir.

Kliniğimizde yenidoğan takibi ve kontrolleri, sağlıklı ve hasta çocuk bakımı, kreş ve okul öncesi kontrol muayeneleri, seyahat öncesi sağlık danışma, aşı takibi ve uygulaması  hizmetleri tıp alanındaki en yeni gelişmeler ışığında verilmektedir. Dr. Elif Pınar Çakır, çocukların her türlü bedensel ve zihinsel gelişimini büyük bir ilgiyle takip etmektedir.

Dr. Elif Pınar Çakır Kliniği’nde randevu saatinizi beklerken çocuklarınızla beraber keyifli zaman geçirebileceğiniz bir bekleme salonu, çocuklarımız için hazırlanmış oyun alanı, muayene odası, bebekli anneler için emzirme odası ve ebeveynlere aile ve çocuk sağlığı konusunda ışık tutacak eğitimleri yürüteceğimiz “Güncel Anne Ebeveyn Akademisi” yer almaktadır.
.

Günep Panorama

Çocuğunuz özenli ellerde…

Randevu almak için lütfen bizi arayın:

(555) 170-9394

(322) 459-3921